Grubość ścianki działowej

Wykonywane ze szkła hartowanego ścianki działowe świetnie sprawdzają się w wielu miejscach, głównie ze względu na łatwość montażu, który czasem jest jedyną możliwością ze względów architektonicznych. Wybierając taką ściankę w naszej firmie, trzeba zdecydować, jaka ma być jej grubość, a parametr ten najlepiej będzie dobrać do warunków i specyfiki otoczenia.

Nie wszyscy nasi Klienci wiedzą, jak dobrać grubość ścianki działowej, by rozwiązanie to jak najlepiej spełniało swoją rolę, zawsze jednak można liczyć na naszą fachową poradę. Zalecamy, by w miejscach, w których potrzebne jest wygłuszenie pomieszczeń, stosować grubsze ścianki, które cechują się także większą odpornością na ewentualne uszkodzenia mechaniczne.

Nasza oferta ścianek szklanych

Wiele jest zalet rozwiązań z wykorzystaniem szkła, a w przypadku naszych ścianek szklanych jest to choćby uniwersalność. Znajdują one zastosowanie między innymi w biurach i innych zakładach pracy, w sklepach i galeriach handlowych, stanowiąc doskonały sposób na wydzielenie przestrzeni, zapewnienie dyskrecji i komfortowych warunków.

Produkowane przez GlassVision ścianki szklane, idealne na przykład do biura, prezentują się bardzo estetycznie, ale jest to tylko jedna z ich wielu zalet. Wykonywane ze szkła hartowanego, są bezpieczne dla użytkowników przestrzeni, trwałe, a przy tym można wybrać różne ich rodzaje (także jeśli chodzi o system sterowania) oraz grubość.

Nasze projekty

Projektując i wykonując nasze ścianki działowe ze szkła, staramy się nie tylko w jak najlepszy sposób wykorzystać właściwości szkła, ale przede wszystkim jak najpełniej zaspokoić oczekiwania naszych Klientów. Powoduje to, że ścianki proponowane przez GlassVision różnią się w zależności od tego, gdzie mają się znaleźć, a ich przykłady znajdują się na naszej stronie.

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz