Ościeżnice do drzwi szklanych

Wybór ościeżnic do drzwi szklanych jest jeszcze ważniejszy niż w przypadku drzwi wykonywanych z innych materiałów, gdyż w znacznej mierze decydują one o bezpieczeństwie. Wykorzystujemy ościeżnice dostosowane do rodzajów drzwi oraz warunków otoczenia, gwarantując niezawodne działanie i bezpieczeństwo naszych produktów.

Montując produkowane przez nas drzwi ze szkła, wewnętrzne i zewnętrzne, wykorzystujemy specjalnie dobrane ościeżnice wykonywane z różnych materiałów - drewna i metalu. Gwarantują one pełne bezpieczeństwo, bezawaryjne działanie drzwi, a także doskonałą estetykę, nasi Klienci są z nich więc bardzo zadowoleni.

Rodzaje ościeżnic

Wybierane przez nas ościeżnice, które montujemy do naszych szklanych drzwi, są przez nas starannie wybierane, gdyż ich wybór decyduje także o względach bezpieczeństwa. Stosujemy ościeżnice z różnych materiałów, które świetnie pasują do danych wariantów drzwi, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym.

Do szklanych drzwi wykorzystuje się ościeżnice wykonywane z różnych materiałów, przede wszystkim z drewna i z metalu, co jest najbardziej optymalnym wyborem, zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Ich doskonałe właściwości powodują, że nasze drzwi cechują się znakomitą funkcjonalnością i przepięknym wyglądem.

Informacje

Klienci zamawiający u nas drzwi szklane nie muszą martwić się o ościeżnice, gdyż ich montaż, tak samo jak montaż drzwi, leży w naszej gestii. Najlepiej wiemy, jakie ościeżnice zapewnią naszym produktom doskonałe działanie i dobry wygląd, nasi Klienci są więc bardzo zadowoleni z komplementarności naszych usług.

Wybór ościeżnic do drzwi nigdy nie może być przypadkowy, a szczególnie ważne jest to w przypadku drzwi szklanych, gdyż decyduje to także o ich bezpieczeństwie. Zdejmując naszym Klientom z barków problem związany z montażem drzwi, bierzemy to na siebie, także jeśli chodzi o wybór najlepszego wariantu.

Drzwi szklane bez oscieżnic? to też mozliwe!

Standardowo wykonujemy drzwi szklane przeznaczone do ościeżnic, ale ciekawą propozycję stanowią także takie drzwi? bez ościeżnic. Montowane bezpośrednio w ścianie na zawiasach, prezentują się niezwykle ciekawie. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się zwłaszcza w nowocześnie urządzonych wnętrzach, wyglądając bardzo nieszablonowo. Ich atutem jest też cena.

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz