Systemy ścianek biurowych

Ścianki działowe biurowe

Mobilne systemy szklane to elastyczne i wydajne rozwiązanie stosowane powszechnie do planowania przestrzennego. Ścianki szklane o wysokiej wartości estetycznej, można dostosować z łatwością do indywidualnych potrzeb aranżowanego miejsca. Z pomocą sterowanych ręcznie lub automatycznie systemów szklanych, niezwykle łatwe staje się funkcjonalne dzielenie i łączenie pomieszczeń.

Dostępne w naszej ofercie systemy szklane znajdują zastosowanie w konstrukcji różnego rodzaju przegród wewnętrznych. Doskonale sprawdzają się w wydzielaniu przestrzeni, jak i jej wygłuszaniu przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych wnętrza zabudowanego za pomocą ścianek szklanych.

 

Systemy ścianek mobilnych

 

Ścianki szklane w biurze

Naszym klientom łatwy montaż boksów szklanych polecamy zwłaszcza w takich miejsca jak biura, sklepy, galerie handlowe czy centra biznesowe. Atutem systemów szklanych, poza wysoką estetyką, jest również bogactwo możliwości zabudowy ? również w wysokich pomieszczeniach, z drzwiami harmonijkowymi, składanymi i szeroko otwieranymi. Funkcjonalności towarzyszy również łatwy montaż.

Systemy szklane ścian wewnętrznych wykonujemy z bezpiecznego szkła hartowanego. Zapewnia ono wysoką wytrzymałość szklanych boksów, jak również łatwość utrzymania powierzchni w czystości. Klientów zainteresowanych złożeniem indywidualnego zamówienia na szklane ścianki zachęcamy do kontaktu z firmą.

 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz