Druk na szkle

Szkło wykorzystywane do aranżacji wnętrz ma wiele zalet, co decyduje o jego popularności, w obecnych czasach jednak dochodzi jeszcze kolejny walor ? możliwość zastosowania druku na szkle. Dzięki temu wszelkie szklane elementy w domach czy budynkach użyteczności publicznej mogą zachwycać unikalnością i wzornictwem.

Nowoczesne technologie pozwalają umieszczać na szkle dowolne grafiki za pomocą druku cyfrowego. Wysoka jakość materiałów i narzędzi wykorzystywanych do tego procesu gwarantuje doskonały efekt. Druk na szkle prezentuje się fantastycznie, jest bardzo wyrazisty oraz trwały, rozwiązanie to cieszy się więc dużą popularnością.

Zastosowanie do łazienki czy kuchni

Szkło w łazience kojarzy się przede wszystkim z lustrem, ewentualnie także ze szklanymi drzwiami prysznicowymi, jednak szklane dekoracje mogą mieć także ściany i warto wówczas postawić na szkło z drukowaną grafiką. Mogą to być dowolne motywy, wybrane spośród proponowanych przez firmę, jak i wykonane na podstawie dostarczonego przez Klienta zdjęcia.

Jak nadać kuchni nowoczesny i elegancki wygląd? Umieścić w niej szklane elementy ? drzwi szklane, blaty czy nawet dekoracje na ścianach! Najlepiej będzie przy tym postawić na unikalne rozwiązanie, jakim jest nadruk na szkle. Daje to nieograniczone możliwości wizualne, a także zapewnia doskonałą funkcjonalność, gdyż do realizacji takich wykorzystuje się bezpieczne szkło hartowane.

Nowoczesne technologie druku

Wykorzystywane przez GlassVision technologie druku służące do umieszczania na szklanych elementach grafik nie są wybierane przypadkowo. Są to nowoczesne technologie, które gwarantują trwały efekt, a także pozwalają na uzyskiwanie różnego rodzaju rezultatów, zależnie od preferencji Klientów oraz przeznaczenia produkowanych wyrobów.

Dlaczego nasze grafiki na szkle są warte uwagi? Ponieważ w GlassVision korzystamy tylko z nowoczesnych technologii druku. Druk cyfrowy daje wielkie możliwości. Wykonany profesjonalnie na szkle hartowanym, świetnie nadaje się do wszelkich pomieszczeń, bez względu na to, czy ozdobione w ten sposób mają być kabiny prysznicowe, drzwi szklane, blaty czy ściany.

Ceny rozwiązania i jego trwałość

Wykonywane w technologii cyfrowej nadruki na szkle i szklanych elementach proponowane przez GlassVision nie muszą wcale generować dużych kosztów, jak zapewne będzie obawiało się wielu Klientów. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się z doskonałymi warunkami finansowymi naszych realizacji.

Wykonywane przez nas dekoracje szklane, zarówno jeśli chodzi o fototapety na szkle, jak i nadruki na szkle, cechują się doskonałą trwałością. Powoduje to, że opłaca się w nie inwestować, gdyż w każdym przypadku można mieć pewność, że będą cieszyć swym pięknym i nieskazitelnym wyglądem przez bardzo długi czas.

Nasze realizacje i wzory

Na stronie GlassVision można zapoznać się z przykładowymi realizacjami naszych dekoracyjnych wariantów szkła. Warto jednak pamiętać, że są to tylko przykłady, gdyż każdy z naszych Klientów może mieć unikatowe, spersonalizowane dekoracje w swojej kuchni, łazience i w każdym innym pomieszczeniu ze względu na to, iż wykonujemy dowolne grafiki, także na podstawie dostarczanych nam przez Klientów zdjęć.

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz