Kabiny prysznicowe z brodzikiem i bez brodzika

Kabiny prysznicowe wykonane ze szkła

Kabiny prysznicowe

Projektując łazienkę warto wziąć pod uwagę nie tylko jej estetyczny wygląd, ale przede wszystkim funkcjonalność. Już w czasie planowania przestrzeni przed każdym inwestorem prywatnym, dekoratorem czy architektem, pojawia się wiele wyzwań, w tym podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej kabiny prysznicowej.

Zwłaszcza w małych, nieustawnych lub nietypowo zaprojektowanych łazienkach, wybór optymalnego rozwiązania może mieć kluczowe dla ogólnego komfortu podczas codziennej higieny.

Coraz większą popularnością cieszą się szklane kabiny prysznicowe. Niemal nieograniczone możliwości szkła sprawiają bowiem, że materiał ten pozwala na tworzenie drzwi prysznicowych dopasowanych do indywidualnych wymiarów wnętrza i wymagań klientów jednocześnie. W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na wysoce funkcjonalne kabiny prysznicowe, klientom w Warszawie zapewniamy ich staranny projekt, profesjonalne wykonanie i fachowy montaż.

Kabiny prysznicowe narożne

Kabiny prysznicowe szklane wykonujemy w oparciu o potrzeby i oczekiwania klientów. Wedle ich uznania i gustu dopasowujemy zarówno kształt, jak i wielkość szklanej kabiny prysznicowej. W szczególności polecamy narożne kabiny prysznicowe, zbudowane z jednej, dwóch lub kilku ścianek, które doskonale sprawdzą się w każdej łazience. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie kwadratowej lub prostokątnej przestrzeni prysznicowej przy jednoczesnym zachowaniu uczucia przestronności wnętrza.  

Narożne kabiny prysznicowe o zaokrąglonych, miękkich liniach, nadają łazienkom łagodności. Na życzenie klienta wykonujemy narożne kabiny prysznicowe ze szkła matowego, przeźroczystego lub ze wzorem, co daje dodatkowe możliwości personalizacji zamówionego produktu, Na każdym etapie współpracy służymy Państwu fachowym doradztwem, profesjonalnym pomiarem i wsparciem technicznym.

Kabiny prysznicowe przesuwne

W małych łazienkach doskonale spiszą się kabiny prysznicowe przesuwne. Na niewielkim metrażu pozwolą one na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewniając dodatkowo pełen komfort w trakcie codziennej higieny.  

Rozwiązania zastosowane w szklanych kabinach prysznicowych przesuwnych nadają im długą żywotność oraz niezawodność użytkowania. Specjalne powłoki zapewniają łatwość utrzymania w czystości, zaś mechanizmy unoszenia drzwi ? ich płynne otwieranie i zamykanie. Wszystkie nasze kabiny prysznicowe ? narożne i przesuwne, powstają z wysokiej jakości szkła o dużej odporności.

Montaż kabin prysznicowych

Dla wygody klientów, zaprojektowane i wykonane na wymiar szklane kabiny prysznicowe montujemy pod wskazanym adresem. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i kosztów współpracy.

 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz