Parawany na wanny

Parawany - realizacja

Wanna to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla miłośników długich i aromatycznych kąpieli. Szybką, poranną toaletę uczyni niezwykle komfortową użycie parawanu nawannowego, pozwalającego na branie prysznica w wannie na stojąco bez ryzyka zalania powierzchni całej łazienki.

Parawany ze szkła fazowanego sprawiają dodatkowo, że łazienka optycznie się powiększa i nabiera lekkiego charakteru. W odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających klientów projektujemy i wykonujemy łazienkowe parawany w szklanych systemach składanych, przesuwane, wahadłowe, rozwierane z unoszonymi drzwiami oraz rozwiązania z domykaniem drzwi.

Montaż parawanów nawannowych

Szeroki wybór rodzajów parawanów nawannowych sprawia, że nasze mogą one być swobodnie dopasowane do praktycznie dowolnej wanny w łazience utrzymanej zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu. Nowoczesne parawany doskonalą odgradzają intymną część prysznicową od pozostałej części wnętrza.  

Zamówienia na szklane parawany realizujemy na indywidualne zamówienie w zależności od potrzeb klienta. Zapewniamy solidne wykonanie i fachowy montaż w Warszawie. Cenę uzgadniamy każdorazowo z klientem w zależności od zaawansowania projektu i koniecznych prac. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów.

Proponujemy:

  • szklane systemy składane,
  • przesuwne,
  • wahadłowe,
  • rozwierane z unoszonymi drzwiami
  • rozwiązania z domykaniem drzwi.
  • parawany szklane stałe (nowoczesne rozwiązanie bez użycia zawiasów, odgradzają powierzchnię prysznicową od pozostałej części łazienki).

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz