Szklane meble

Stół szklany

Wśród proponowanych przez nas produktów ze szkła wyróżniają się szklane meble. Rozwiązanie wciąż jeszcze dość nietypowe, ale coraz bardziej popularne. Produkujemy zarówno blaty do stołów i stolików ze szkła i półki, jak i całe meble. Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie, a wykorzystywane przez nas różne rodzaje szkła dają fantastyczne możliwości.

Meble ze szkła są coraz bardziej popularne, gdyż jest to nie tylko nowoczesne rozwiązanie, zachwycające ekstrawagancją, ale też bardzo efektowne. Meble z czarnego szkła czy pokryte szkłem wyglądają elegancko i niebanalnie. Pasują zwłaszcza do minimalistycznych wnętrz, świetnie też odnajdują się na małych przestrzeniach, gdyż szkło dodaje im lekkości i sprawia, że nie dominują w otoczeniu.

Meble ze szkła hartowanego

Szklane meble cieszą się coraz większą popularnością, ale niektórzy obawiają się, czy są bezpieczne. Informujemy więc, że produkowane przez nas meble ze szkła hartowanego są nie tylko estetyczne i trwałe, ale też odporne na uszkodzenia i dzięki temu w pełni bezpieczne. Mogą więc znaleźć się w różnych typach przestrzeni.

Szczególnie solidne (mimo iż na to nie wyglądają, prezentując się bardzo subtelnie) meble ze szkła hartowanego to świetna propozycja do wszelkich wnętrz. Są często spotykane zwłaszcza w sklepach, gdzie pozwalają w efektowny sposób wyeksponować oferowane produkty, w przestrzeni mieszkalnej jednak odnajdują się równie doskonale.

Meble kuchenne i do salonu

Dzięki obecności w kuchni eleganckich mebli ze szkła bądź mebli pokrytych szkłem można w prosty sposób zaprowadzić w pomieszczeniu tym klimat nowoczesności. Nasze meble prezentują się niezwykle estetycznie. Są to nowoczesne rozwiązania, pasują jednak do różnych wnętrz. Dzięki podwyższonej wytrzymałości na uderzenia, są w pełni funkcjonalne.

Wykonane ze szkła czy pokryte szkłem ozdobnym meble to wyjątkowy sposób na aranżację wnętrza salonu. Wykorzystać można na przykład czarne szkło, które prezentuje się niebywale elegancko, czy też przezroczyste, znakomicie doświetlające wnętrze. Proponujemy także szkło gięte, dzięki któremu można uzyskiwać elementy o różnych kształtach.

Rodzaje szkła do mebli

To, jakiego rodzaju szkło zastosujemy do wyrobu naszych mebli, zależne jest przede wszystkim od preferencji naszych Klientów, ale też od specyfiki poszczególnych rodzajów szkieł. Zawsze dobieramy je perfekcyjnie do roli, jaką mają spełniać. Korzystamy z szkła płaskiego, giętego, przezroczystego, kolorowego, ozdobnego, piaskowego, matowego, satynowego i wielu innych.

Duży wybór szkła używanego przez nas do produkcji mebli pozwala uzyskiwać wyjątkowe rezultaty. Do łazienki polecamy zwłaszcza szkło satynowe, które jest odporne na działanie wilgoci, do kuchni zaś ? matowe, odporne na zabrudzenia. Propozycji jednak mamy wiele, także jeśli chodzi o kolory i sposoby nadawania szkłom dekoracyjnego wyglądu.

Ceny i opinie o nas

Mimo iż zawsze korzystamy z wysokiej jakości szkła, ceny naszych produktów nie są duże. Wybierając nasze meble ze szkła, nasi Klienci mają gwarancję ich bezpieczeństwa, trwałości oraz najwyższej estetyki, a jednocześnie nie muszą przepłacać, co czyni nas firmą bardzo konkurencyjną na rynku.

Wykonując nasze produkty, dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić wszystkie oczekiwania naszych Klientów, zarówno dotyczące trwałości, jak i estetyki produktów. Korzystamy z najwyższej jakości produktów i nowoczesnych technologii, nasze meble spotykają się więc zawsze z entuzjastycznym przyjęciem, a nasz wysiłek zostaje doceniony.

Bezpośredni producent - nasze realizacje

Zajmujemy się zarówno produkcją elementów szklanych, które można wykorzystać do produkcji nowoczesnych i eleganckich mebli, jak i wykonywaniem mebli w całości ze szkła bądź pokrytych szkłem. Na naszej stronie można zobaczyć nasze przykładowe realizacje meble do kuchni, łazienki czy salonu, a także sklepu. 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz