Zabudowy szklane

Balustrady i tarasy zewnętrzneZabudowy szklane to bezpieczne i trwałe zabudowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Niezwykłą trwałość zapewnia hartowane szkło, które nie ulega zniszczeniu, jest odporne na warunki atmosferyczne i codzienne użytkowanie, a także łatwe w czyszczeniu. Dzięki temu klienci cenią ten materiał jako element wystroju zarówno w domach prywatnych, jak i biurach. 

Zabudowy szklane, których jesteśmy producentem dają gwarancję najwyższej jakości i doskonałego efektu wizualnego. Nasze zabudowy, a także pozostałe elementy szklane są wykonywane na wymiar, dzięki czemu idealnie dopasowane do pozostałych elementów wnętrza. To pozwala na utrzymanie najwyższych standardów realizacji i najlepszy efekt pracy. 

Usługi i oferta naszej firmy

Jesteśmy producentem i wykonawcą zabudowy ze szkła hartowanego, w tym bardzo wytrzymałych realizacji zabudowy tarasów, balkonów, drzwi czy schodów, na terenie całej Polski. Nasze zabudowy wykonujemy zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i pomieszczeniach biurowych. Zabudowy szklane projektujemy na wymiar, bezpośrednio dla indywidualnego klienta. 

Zapewniamy kompleksowość naszych usług, dzięki czemu klient jest pod naszą opieką od momentu pomysłu, przez projekt i realizację, aż po ostatnie szlify montażowe. Pełna oferta zapewnia najwyższą jakość, ponieważ nasz zespół specjalistów najlepiej zna materiał, z którym pracuje. Klient może też skorzystać z poszczególnych usług w naszej ofercie, w zależności od potrzeb projektu. 

Opinie i realizacje

Nasze realizacje spełniają najbardziej wygórowane oczekiwania klientów prywatnych i dużych realizacji biznesowych. Oferujemy wykonanie prac na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ale też realizacje na terenie całej Polski. Na każdym etapie prac do Państwa dyspozycji pozostaje zespół najwyższej klasy specjalistów, służących poradą i umiejętnościami. 

Przez wiele lat pracy zdobyliśmy kompetencje i doświadczenie doceniane przez szereg klientów. Skorzystanie z naszej oferty gwarantuje sprawność obsługi i wykonania, czego efekt można podziwiać latami. Galeria naszych licznych realizacji potwierdza, że cenimy wyłącznie najwyższą jakość i doskonały rezultat naszych prac, a przede wszystkim zadowolenie naszych klientów. 

Cennik i wymiary projektów

Wszystkie realizacje wykonujemy na wymiar, aby jak najlepiej dopasować je do powierzchni klienta i jego projektu. Nasze projekty i realizacja to gwarancja najlepszego efektu w bardzo konkurencyjnej cenie. Cennik naszych usług udostępniamy klientom bezpośrednio, jednak każda realizacja wyceniana jest indywidualnie, w zależności od użytych materiałów, czasu i projektu. 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz