Balustrady szklane

Szkło zwłaszcza w połączeniu ze stalą nierdzewną tworzy interesujące rozwiązania konstrukcyjne oraz dekoracyjne każdego budynku, wnętrza bądź tarasu. Proponujemy zastosowanie balustrad szklanych, które podnoszą walory użytkowe budynku jednocześnie podkreślając jego nowoczesny charakter. Balustrady montujemy w domach prywatnych, biurowcach, obiektach użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w montażu balustrad:    

  • samonośnych,
  • mocowanych na okuciach punktowych,
  • mocowanych w listwach profilowych,
  • tradycyjnych, z konstrukcją opartą na słupkach wyposażonych w zaciski do szkła.

Balustrady szklane wykonujemy ze szkła hartowanego, dodatkowo laminowanego folią. Pozwala to, w przypadku niefortunnego rozbicia tafli na wyeliminowanie rozkruszenia szkła. Zostaje ono zatrzymane na miejscu przez folię znajdującą się pomiędzy taflami. Balustrady wykonujemy  w dowolnej kolorystyce od przezroczystych po dowolne kolory RAL.

Projektowanie dużej i wielopiętrowej powierzchni, zarówno w domu prywatnym jak i biurze wymaga nie tylko odpowiedniego zaplanowania kosztów, ale również dobrego projektu, który nie tylko pozwoli na terminowe wykonanie prac, ale również zapewni jakość na każdym etapie realizacji projektu. Taka realizacja będzie nie tylko efektowna, ale też bezpieczna. 

Nasze balustrady szklane dodają wnętrzom przestrzeni, doskonale odbijając światło i rozjaśniając je. Całość tworzy nie tylko nowoczesny, ale również lekki i jasny efekt, tak pożądany we współczesnych domach prywatnych, mieszkaniach, loftach czy biurowcach. Zastosowanie szkła pozwala na tworzenie różnych struktur i najbardziej skomplikowanych projektów. 

Pełna oferta i cena

Tworzymy schody wykonane ze szkła hartowanego, a także różnorodne balustrady na wymiar, montowane na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Nasze systemu montażowe to przemyślane i doskonale zaplanowane konstrukcje, co gwarantuje bezpieczeństwo przez cały czas użytkowania. Odpowiednie mocowania i solidny montaż sprawiają, że nasze balustrady, schody i projekty balkonowe spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. 

Wszystkie nasze realizacje tworzymy z pasją, skupiając się na potrzebach klienta, efekcie końcowym oraz dotrzymaniu najwyższej jakości. Oferowane przez nas ceny ustalane są indywidualnie, z uwzględnieniem wszystkich parametrów, dostosowanych do potrzeb, skomplikowania projektu, wybranych materiałów oraz możliwości finansowych klienta. 

Profesjonalne wykonanie i gwarancja

Najwyższy standard obsługi naszych klientów jest dla nas priorytetem. Stawiamy na kompleksową pomoc od momentu opracowania pomysłu, poprzez projekt i realizację, aż po oddanie gotowych prac. Nasze realizacje mają zachwycać latami, a jest to możliwe tylko wówczas, gdy stosujemy najwyższej jakości szkło hartowane, a realizacja jest przemyślana w najdrobniejszych szczegółach. 

Na wszystkie nasze usługi udzielamy wieloletniej gwarancji, Daje to dodatkową pewność naszym klientom, że projekt, wykonanie oraz montaż wszelkich elementów przebiega na najwyższym poziomie. Gwarancja obejmuje wszystkie elementy usługi, zarówno materiały, jak i każdy etap wykonania prac i ich ostateczny montaż. Klienci mogą zatem być pewni jakości naszych usług. 

Bezpośrednie projektowanie, montaż i produkcja

Aby nasze prace zachwycały jakością i artystyczną wręcz linią, a przede wszystkim były bezpieczne dla użytkowników, konieczna jest jakość. Aby utrzymywać standard naszych usług na najwyższym poziomie stawiamy na najlepiej wykwalifikowanych specjalistów, gotowych do pomocy i współpracy z naszymi klientami na każdym etapie prac projektowych czy wykonawczych. 

Nasze usługi obejmują kompleksową realizację od momentu pierwszych ustaleń projektowych z klientem, pomiary i rozpoczęcie projektu. Wykonujemy elementy konieczne do realizacji, a sam montaż wykonują nasi specjaliści. Takie kompleksowe rozwiązanie pozwala na dużą oszczędność kosztów w stosunku do zewnętrznych projektów czy wykonawców. 

Cennik wykonania

Szczegółowy cennik mogą Państwo poznać kontaktując się z nami pod wskazanym adresem i telefonem. Kosztorys projektu oraz wykonania z wyszczególnieniem kolejnych usług, użytych materiałów oraz całej realizacji przedstawiamy w momencie ustaleń co do całości prac. Dzięki temu klient otrzymuje wyczerpujący plan kosztów, co pozwala na ich rozplanowanie i nie zaskakuje wysoką ceną przy rozliczeniu. 

Stawiamy na wysoką jakość w konkurencyjnej cenie. Nasi klienci otrzymują dużo niższą ofertę cenową niż przy realizowaniu kolejnych usług u różnych wykonawców. Kompleksowość usług to zatem nie tylko wygoda dla klienta, ale przede wszystkim niższy koszt całej inwestycji, a także terminowość, lepszy kontakt z wykonawcą i szybsze oddanie całej usługi. 

Informacje i opinie o naszej firmie

Wszelkie informacje szczegółowe otrzymają Państwo od naszych specjalistów, zarówno w kwestii projektu, jak i wykonania oraz montażu. Stawiamy na indywidualizm, dlatego wszelkie projekty rozpatrujemy bezpośrednio z klientem. Dysponujemy zarówno galerią naszych realizacji, jak i referencjami klientów, którzy doceniają jakość naszych prac, ich funkcjonalność i konkurencyjne ceny. 

Nasi klienci doceniają wieloletnie doświadczenie oraz pasję, z jaka podchodzimy do realizacji kolejnych projektów. Chcemy, aby nasze realizacje mówiły same za siebie i stanowiły najlepszą wizytówkę. Trwałość naszych materiałów oraz wyjątkowo solidny montaż pozwalają klientom długo cieszyć się z ich niezmienionej jakości. 

Realizacje projektów - zdjęcia

Nasza galeria zdjęć pozwala Państwu zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami. Możemy pochwalić się szerokim portfolio, zarówno w realizacjach prywatnych, jak i powierzchniach biznesowych, jak biura, przestrzenie użyteczności publicznej itd. Dzięki temu mogą Państwo zobaczyć skrót naszych dokonań, projekty i jakość wykonania, którą możemy się szczycić. 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz