Daszki szklane

Daszek szklany nad drzwi wejścioweDaszki szklane coraz częściej znajdują zastosowanie w architekturze. Zarówno ich walory praktyczne, jak i estetyczne sprawiają, że z powodzeniem wpisują się one w krajobraz miejski.

W szczególności nowoczesne zadaszenia szklane sprawdzają się w takich miejscach jak galerie handlowe, biurowce czy wejścia domów, do których idealnie pasują pod względem stylu, zapewniając jednocześnie skuteczną ochronę przed działaniem czynników atmosferycznych.

Daszki wykonane mogą być z różnych materiałów. Warto dokładnie przejrzeć ofertę producenta. Jednym z popularnych materiałów jest szkło hartowane. Cechuje go przede wszystkim wielka wytrzymałość. Jest odporne na różne warunki atmosferyczne.Jego kolejną zaletą jest uniwersalność i bezpieczeństwo, a przede wszystkim atrakcyjna cena.

Daszki szklane są coraz częściej stosowane w różnych realizacjach. Mają wiele zalet - można spotkać m.in. daszki szklane nad drzwi wejściowe. Szkło może sprawiać, że w lecie będzie chłodniej w danym pomieszczeniu. Nie będzie gorąco, nawet gdy słońce będzie świecić mocno. Może absorbować nawet 78% promieni słonecznych, dzięki czemu dach szklany idealnie sprawdza się w porze letniej.

 

Konstrukcje i zadaszenia szklane

Konstrukcje szklane - Zadaszenie wejścia do budynku

Dobrej jakości szkło może świetnym izolatorem w zimie. Może jeszcze bardziej izolować niż ściany. Warto zwrócić uwagę na zadaszenie. Dzięki temu możemy sporo oszczędzić na klimatyzacji i ogrzewaniu. Nasze konstrukcje i zadaszenia szklane to najwyższej jakości materiały i projekty, dzięki czemu przebywanie w osłoniętej powierzchni będzie przyjemniejsze. 

 Wielu z nas lubi odpoczywać w lecie, dlatego warto pomyśleć o dobrym miejscu. Taras może być idealnym rozwiązaniem. Jeśli zastosujemy odpowiedniej jakości szkło na zadaszenia, możemy zmniejszyć odblaski promieni słonecznych. Dzięki takiemu materiałowi możemy otrzymać jasny, piękny i przestronny pokój, w którym możemy jeść posiłki. Zadaszenie ograniczy dostęp deszczu i promieni słonecznych, czym ochroni użytkowników domu.

Projektowanie i montaż

Jesteśmy nie tylko producentem i wykonawcą realizacji. Przede wszystkim specjalizujemy się w projektowaniu konstrukcji szklanych, dzięki czemu produkcja materiałów jest idealnie spójna z oczekiwaniami klienta. Nasze projekty to również oszczędność kosztów, na co pozwala kompleksowość projektu, wykonania oraz montażu przez naszą firmę. 

Projektowanie zadaszeń szklanych

Dach szklany ma wiele zalet. Osoby, które szukają technologii, dostosowującej się do nowych czasów, powinny wybrać szkło hartowane. Montaż jest niezwykle prosty. Ten materiał jest łatwy do zainstalowania i wygląda bardzo atrakcyjnie. To nowa metoda izolacji dachu. Takie szkło jest bardzo wytrzymałe i odporne na różne warunki atmosferyczne. 

Dostępne w naszej ofercie daszki wykonujemy wyłącznie z bezpiecznego, laminowanego szkła, poddawanego procesowi hartowania lub pół hartowania. Zadaszenia dedykowane budynkom użyteczności publicznej przechodzą dodatkowo przez etap wygrzewania. Dzięki temu szklane zadaszenia są niezwykle wytrzymałe i w pełni bezpieczne w użyciu. Wyróżnia je również prosty montaż. Każdy projekt dostosowujemy do indywidualnych potrzeb miejsca przeznaczenia.

Bezpośredni producent

Jesteśmy bezpośrednim producentem materiałów i wszelkich elementów, które później wykorzystujemy w naszych realizacjach. Dzięki temu znacznie obniżamy koszty, ponieważ nie ma potrzeby dopłacania marży pośrednikom. Dzięki temu klient otrzymuje gwarancję producenta, co znacznie ułatwia formalności i gwarantuje najwyższą jakość. 

Oferujemy realizacje na terenie całego kraju, a jako producent możemy zagwarantować najniższe ceny wykonania i montażu. Nasze realizacje opierają się na doskonałej jakości materiałach, dzięki czemu na całą realizację możemy dawać gwarancję wytrzymałości, trwałości oraz jakości, ponieważ znamy materiał od początku jego tworzenia, odwrotnie niż pośrednicy. 

Cennik i opinie

Nasze realizacje to przede wszystkim jakość. Stawiamy na najwyższe standardy i trzymamy się ich na każdym etapie prac. Dzięki temu klienci doceniają naszą firmę oraz dotychczasowe realizacje za efekt, ale również za terminowość, rzetelność wykonania oraz sam jego przebieg. Dzięki temu jesteśmy wciąż polecani kolejnym  klientom.

Klienci doceniają nasze realizacje daszków szklanych za jakość, pomysłowe projekty, a przede wszystkim za trwałość, którą mogą się cieszyć latami. Dzięki temu nasze prace to jednorazowa inwestycja, a efekt na lata. Klienci cenią nas jednak przede wszystkim za profesjonalizm podczas realizacji oraz kompleksowość, która nie tylko przyspiesza całość, ale również powoduje, że znacznie obniża się koszt całości. 

Markizy szklane

Markizy szklane, czyli uniwersalne systemy przeszklonych pomieszczeń, znajdują coraz większe grono zwolenników. W szczególności miłośnicy zimowych ogrodów powinni bliżej przyjrzeć się funkcjonalnym i estetycznym wiatom szklanym. Pozwalają one na stworzenie efektownej dodatkowej przestrzeni użytkowej, pozwalającej na całoroczne wykorzystanie mimo warunków atmosferycznych.

Wysokiej jakości szkło i zaawansowany park maszynowy pozwalają nam kreować wysoce praktyczne wiaty szklane dla najbardziej wymagających klientów. Z przyjemnością zrealizujemy dla Państwa wymarzony projekt przeszklenia zimowego ogrodu lub oranżerii. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów projektu.

Realizacje - zdjęcia

Zanim wybiorą Państwo swój rodzaj dachu szklanego, polecamy zobaczyć nasze dotychczasowe realizacje. Zdjęcia nie oddają w pełni efektu prac, jednak już tu widać jaka jest jakość naszych realizacji, ich kształt i wykonanie. Wybierając nasze uslugi mają Państwo gwarancję kompleksowego wykonania, od projektu po montaż. 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz