Mocowanie szkła

Mocowanie szkła punktowe w domu jednorodzinnym

Ponieważ zdajemy sobie sprawę z tego, że montaż elementów ze szkła ze względu na swą specyfikę może być skomplikowany, oferujemy nasze wyroby ze szkła wraz z odpowiednimi mocowaniami i okuciem. Są to rozwiązania zapewniające konstrukcjom szklanym doskonałą stabilność, pełne bezpieczeństwo, a także odpowiednie działanie.

Nasze konstrukcje szklane wyposażone są w wygodne i stabilne mocowania. Znaleźć można je w balustradach, drzwiach i innych proponowanych przez nas produktach, propozycje których można znaleźć na naszej stronie. Są to rozwiązania idealnie przemyślane, pozwalające na łatwy i pewny montaż konstrukcji szklanych, bez względu na ich rodzaj.

Punktowe mocowanie szkła

Znaczna część naszych konstrukcji szklanych wyposażona jest w wygodne w montażu mocowanie punktowe. System stalowych łączników zapewnia konstrukcjom estetyczny wygląd, doskonale wpasowując się w ich minimalistyczny, nowoczesny charakter, a także gwarantuje stabilność i trwałość zabudowy.

Mocowanie szkła punktowe - schody

W naszych produktach szklanych często wykorzystujmy mocowanie punktowe oparte na stalowych łącznikach. Rozwiązanie to spotkać można przede wszystkim w balustradach. Pozwala to na uzyskanie dużego stopnia przeszklenia, podczas gdy konstrukcja charakteryzuje się małą ilością elementów, co jest wygodne oraz gwarantuje estetyczny wygląd konstrukcji szklanych.

Uchwyty do mocowania - rotule

W szklanych balustradach, których jesteśmy producentem, wykorzystujemy wyjątkowo trwałe i stabilne uchwyty do mocowania ? rotule. Jest to idealny sposób na mocowanie tafli szkła w balustradach, zapewniający bezpieczeństwo oraz wysoki stopień estetyki, gdyż wykorzystywane przez nas rotule wykonywane są z wysokiej klasy stali nierdzewnej.

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz