Ogrody zimowe

Marzy ci się ogród zimowy z prawdziwego zdarzenia? Chcesz stworzyć całoroczną oranżerię? Do jej wykonania niezbędne będzie ci szkło, dostępne teraz również w naszej ofercie. Z jego pomocą indywidualnie zaprojektujesz przeszklone pomieszczenia o estetycznym wyglądzie i wysokiej funkcjonalności, która zachwyci wszystkich domowników i gości ogrodu zimowego.

Przede wszystkim musimy zastanowić się nad wyborem formy naszego ogrodu zimowego. Każdy taki ogród jest unikalny i powinien być dostosowany do naszych potrzeb i zwyczajów. Ogród zimowy może być wykonany np. ze szkła hartowanego. Dzięki temu zwiększymy jego wytrzymałość. Będzie odporny na różne warunki atmosferyczne.

Zasadnicze znaczenie ma wybór lokalizacji naszego ogrodu zimowego. Warto też zastanowić się nad odpowiednim oszkleniem, zacienieniem i trybem wentylacji. Ogrody zimowe mogą być bardzo eleganckie. Możemy wybierać spośród różnych kształtów i kolorów. Taki ogród może być niezłą inwestycją. Może być też bardzo energooszczędny, a dzięki zastosowaniu szkła naszej produkcji również jasny i nowoczesny. 

Nowoczesne i profesjonalne wykonanie

Dobrej jakości instalacja zapewnia bezpieczeństwo i trwałość ogrodowi zimowemu. Należy do tego podejść odpowiednio i fachowo. Budowa wcale nie musi być trudna, szczególnie jeśli, tak jak w naszej firmie, do zaprojektowania, wykonania oraz montażu poszczególnych elementów wybierzemy jedną firmę. Należy postawić na profesjonalizm i kompleksowość. 

Ogród zimowy może być świetnym dodatkiem do apartamentu. Wykonanie ze szkła hartowanego nie tylko tworzy efektowny ogród zimowy, ale również zabezpiecza przed uszkodzeniem na długie lata. Stworzenie ogrodu zimowego ze szkła jest doskonałym pomysłem na ekonomię - promienie słoneczne nagrzewają szkło, dzięki czemu nie musimy go dodatkowo ogrzewać. 

Projektowanie oraz montaż na terenie całego kraju

Oferujemy projektowanie, montaż oraz kompleksową realizację na terenie całego kraju! Takie rozwiązanie spowodowało, że możemy się pochwalić realizacjami już w całej Polsce, a tym samym utrzymujemy pozycję czołowego producenta i wykonawcy w branży. Zapewniamy szybki dojazd do klienta i wycenę, a następnie kompleksową, rzetelną realizację projektu. 

 Jesteśmy wykonawcami na terenie całego kraju, szczególnie województwa mazowieckiego. Nasze realizacje mogą dotyczyć zarówno ogrodów, jak i pomieszczeń prywatnych i biurowych, a nawet pomników i miejsc użyteczności publicznej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz nieszablonowym pomysłom, możemy wykonywać najbardziej innowacyjne projekty i pomysły. 

Cennik m2

Stawiamy na jakość, a jakość wymaga odpowiedniego projektu, materiału oraz specjalistów. Zwykle jakość kosztuje i tak pewnie byłoby w naszym przypadku. Jednak dzięki temu, że jesteśmy producentem, a nie pośrednikiem, możemy znacznie obniżyć koszty całej realizacji, a także dostosować je do indywidualnych wymagań klienta, również jego budżetu. 

 Każda realizacja to indywidualna wycena, dzięki czemu klienci mogą na bieżąco weryfikować koszty. Realizacje wykonujemy na terenie całego kraju, Cena ostateczna zależy od ilości usług, poziomu skomplikowania projektu oraz różnych czynników, które ustalane są jeszcze przed rozpoczęciem realizacji, aby ostateczny koszt był znany dla klienta wcześniej. 

Oranżerie

Planując budowę oranżerii należy wziąć pod uwagę lokalizację obiektu, strefę obciążoną śniegiem, siłę wiatru i inne elementy decydujące o specyfice projektu i sposobie montażu przeszkleń. Naszym klientom zapewniamy wykonanie oranżerii z najwyższej jakości szkła.

Opinie i realizacje - galeria zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w galerii zdjęć. Staramy się pokazywać nasze projekty ku inspiracji, jednak jesteśmy bardzo  otwarci na nowatorskie pomysły naszych klientów. Galeria pokazuje realizacje z całego kraju, w których uczestniczyliśmy na etapie projektu, wykonania oraz montażu. 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz