Szklane okładziny ścian

Ścienna okładzina szklanaSzklane okładziny ścienne to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich inwestycji, w których ważne jest zachowanie czystości oraz miejsc o eleganckim wykończeniu. Szkło na ścianach równie dobrze prezentuje się więc w domowych kuchniach, jako wypełnienie między meblami, jak również w punktach użyteczności publicznej, na przykład w toaletach. Szklane glazury, użyte do aranżacji takich wnętrz idealnie współgrają z podświetleniem i elementami graficznymi.

Szkło jest materiałem, łączącym estetykę ze stylem. Nie można znaleźć tego połączenia w innych materiałach. Okładziny szklane do kuchni są bardzo popularne. Dzięki nim dom będzie bardziej wyróżniał się. Szkło nie musi być błyszczące i jasne. Istnieje duży wybór kolorów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Warto zapoznać się z ofertą producenta.

Istnieją różnego typu okładziny szklane. Niektóre mogą mieć mały połysk, inne szlachetny mat. Istnieją tysiące opcji, jeśli chodzi o wybór tego typu materiału. Możemy śmiało dostosować kolor, połysk i przezroczystość (lub jej brak) do swoich potrzeb i stylu, w którym chcemy zaaranżować. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie znajdzie.

Okładziny ścienne

Podobnie, jak w przypadku większości rodzajów płytek, szkło jest dostępne w szerokiej gamie typów, kształtów i stylów. Dzięki temu aranżacja jeszcze nigdy nie była tak prosta. Szklana okładzina jest bardzo modna. Szkło oferuje wiele różnych korzyści. Przede wszystkim jest bardzo wszechstronne, dzięki temu pasuje do różnych wnętrz.

Szkło jest bardzo prostym materiałem do kształtowania, co pozwala na precyzyjne jego dopasowanie. Dotyczy to zarówno płytek ściennych, jak i podłogowych. Płytki mogą mieć różne akcenty i wzorki. Możemy użyć nawet szkła do tworzenia unikatowych ścian akcentujących lub elementów wodnych. Dzięki zastosowaniu szklanych płytek, możemy znacznie pomóc środowisku, a jednocześnie zwiększyć estetykę swojego domu lub firmy. Dom będzie wyglądał atrakcyjnie.

Profesjonalne wykonanie i projektowanie

Elegancka okładzina ze szkłaSpecjalizujemy się w wykonaniu wszelkich prac, które wymagają użycia szkła. Ponieważ jesteśmy producentem szkła hartowanego i mamy kontrolę nad całym procesem jego powstawania, możemy zagwarantować, że wykonane prace będą zawsze wykonane profesjonalnie i fachowo, a efekt będzie spełniał oczekiwania wszystkich użytkowników. 

Nasze okładziny zewnętrze i wewnętrzne, niezależnie od wyboru dekoracji i zastosowania (do domu, do kuchni czy do łazienki) zawsze zachwycą jakością wykonania, doskonałym projektem i efektem, który będzie wzbudzał niekłamaną zazdrość wśród odwiedzających nas gości. Na takie efekt pozwoli jedynie najwyższa jakość i bezbłędność projektu, wykonania i montażu. 

Cennik i opinie

Szkło jest niewiarygodnie użytecznym elementem, ma wiele zastosowań na całym świecie. Często stosowane jest do płytek podłogowych i ściennych. To częste rozwiązanie do domu. Ważne jednak, aby klient nie został z pustym portfelem po takiej inwestycji. Dzięki naszym realizacjom będziecie Państwo cieszyli się doskonałym efektem, a cena nie zaskoczy w momencie rozliczeń. 

Klienci doceniają przede wszystkim nasze realizacje za jakość wykonania. Dzięki naszej produkcji, wykonaniu oraz montażowi mają pewność, że całość usługi będzie wykonana w terminie, najrzetelniej oraz według najwyższych standardów. Najlepszą dla nas rekomendacją jest polecanie nas kolejnym klientom, a wszak nikt nie ryzykuje własnej opinii bez przekonania o jakości. 

Realizacje - galeria zdjęć

Przed wyborem warto sprawdzić nasze dotychczasowe prace w galerii zdjęć. Staramy się zamieszczać najbardziej aktualne prace z terenu całej Polski. Styl, projekt i wykonanie w dużej mierze zależy od preferencji klienta, jednak niezależnie od projektu chcemy trzymać się wyłącznie jak najwyższych standardów, najlepszych metod i jakości. 

  

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz