Szklane schody i podłogi

Specjalnością naszej firmy są schody szklane, które idealnie komponują się zwłaszcza z wnętrzami utrzymanymi w nowoczesnym stylu. Nic dziwnego, że tafle szkła na schodach zyskują z roku na rok coraz większą rzeszę minimalistycznego designu. Nadaje on aranżowanym wnętrzom niepowtarzalnej lekkości, której efekt ciężko uzyskać przy wyborze schodów z tradycyjnych materiałów.

Schody szklane wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta, dopasowując produkt do miejsca jego przeznaczenia. Wykonywane przez nas konstrukcje szklane na schody doskonale współgrają z elementami metalowymi, takimi jak poręcze, a ich unikatowy styl najlepiej podkreśla podświetlenie diodowe zastosowane we wnętrzu.

Szkło to bardzo efektowny, ale i praktyczny materiał do tworzenia lub uzupełniania nowoczesnych, otwartych i sprawiających wrażenie lekkości wnętrz. Sprawdza się doskonale zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i biurach i wnętrzach użyteczności publicznej, nadając im stylu, nowoczesnej atmosfery i funkcjonalności, a także szerokich możliwości zastosowania. 

Pragnąć dostarczać swoim klientom najwyższej jakości rozwiązań, realizujemy projekty nowoczesne i klasyczne, dostarczając szklaną zabudowę i wyposażenie niemalże każdego z pomieszczeń: przestrzeni biurowych, schodów i balustrad, łazienek, wystroju podłóg czy oświetlenia, a także innych elementów wyposażenia, w których powierzchnie szklane odgrywają główną rolę w aranżacji. 

Profesjonalne konstrukcje ze szkła

Szklane schody i podłogi tworzą i podkreślają nowoczesne wnętrze. Użycie jednak szkła do wykonania takiej powierzchni wymaga doskonałego projektu, profesjonalnego wykonania i najlepszej jakości materiałów. Tylko wtedy szklana tafla podłogi lub nowoczesne szklane schody będą eleganckie, nowoczesne, ale też bardzo praktyczne i bezpieczne dla użytkowników. 

Jesteśmy bezpośrednim producentem tego typu powierzchni, realizującym zamówienia i projekty z całej Polski. Wykonujemy przede wszystkim schody i podłogi w domach prywatnych oraz biurach. Realizujemy indywidualne projekty, w zależności od potrzeb, gustu i oczekiwań zleceniodawcy. Niezależnie jednak od projektu, każda nasza realizacja jest najwyższej jakości. 

Eleganckie i nowoczesne

Nasze konstrukcje to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Wykonujemy zarówno projekty wewnętrzne jak i zewnętrzne, klasyczne i nowoczesne konstrukcje według potrzeb danego wnętrza. Wykonujemy schody ażurowe, półkowe, kręcone, dywanowe, a także mozaikę szklaną, szklane podłogi oraz panele i płytki ze szkła, jak również wiele innych, indywidualnych rozwiązań. 

Nie są nam obce nawet najbardziej skomplikowane projekty i konstrukcje, w których dominuje szkło. Nasze usługi obejmują kompleksowy projekt, wykonanie i montaż, a także poszczególne usługi. Nasi klienci otrzymują gotowe do użytkowania powierzchnie i elementy aranżacji, które zachwycają jakością, lekkością i nowoczesnością, zarówno wyglądem jak i techniką.

Różne rodzaje wykonania

Technika wykonania jaką obieramy przy wykonywaniu konkretnej realizacji zależy od jej rodzaju oraz preferencji klienta co do ostatecznego kształtu i wyglądu projektu. Dzięki temu możemy realizować dokładnie zamierzenia zleceniodawcy, który w efekcie zawsze otrzymuje najwyższej jakości projekt, wykonanie i montaż, a wszystko to z gwarancją najwyższej jakości. 

W naszych realizacjach stawiamy nie tylko na zachwycający wygląd, ale przede wszystkim na aspekty techniczne. Nasze realizacje mają urzekać odważną i nowoczesną konstrukcją, ale przede wszystkim wytrzymałością materiałów i jakością wykonania. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci cieszą się nimi przez długie lata, bez konieczności poprawek, zmian czy remontów. 

Projektowanie i cennik

Dla klientów, którzy posiadają pomysł zaaranżowania wnętrza, ale nie mają gotowego projektu, oferujemy usługę projektowania przestrzeni przez naszych profesjonalnych i uznanych architektów wnętrz. Jeśli klient nie ma pomysłu jak wypełnić własne mieszkanie czy biuro, polecamy najnowocześniejsze rozwiązania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów. 

Zarówno usługa projektowania, jak i wykonanie oraz montaż oferujemy w atrakcyjnych cenach i pakietach. Nasi klienci mogą liczyć na różnorodną ofertę, w zależności od zasobności ich portfela. Oferujemy materiały o różnej cenie i konstrukcji, ale zawsze niezmiennie najwyższej jakości. Niezależnie od budżetu, klient może liczyć na fachową obsługę i profesjonalny zespół doradców. 

Realizacje i opinie

Nasze realizacje cieszą się uznaniem użytkowników i projektantów w całej Polsce. Najwyższa jakość i gwarancja profesjonalizmu idzie u nas w parze z atrakcyjnymi cenami. Nasza pasja, zaangażowanie i śledzenie najnowocześniejszych, światowych trendów pozwala na uzyskanie najwyższej jakości realizacji, docenianych w przestrzeniach prywatnych i biurowych,

                      


Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz