Ścianki całoszklane

Sciańki szklane i całoszklaneSzkło jest bardzo wszechstronnym materiałem. Może być używane do szklenia okien, świetlików, kabin prysznicowych, ogrodów zimowych i w wielu innych miejscach.  Warto wybrać ściany szklane od znanego producenta - będziemy pewni, że cechują się najwyższą jakością wykonania, trwałością oraz doskonałym wyglądem całości. 

Ścianki szklane muszą być odporne na działanie czasu i uszkodzeń mechanicznych. Pełnią one funkcję nie tylko ozdobną, ale przede wszystkim dzielą i porządkują przestrzeń apartamentu czy biura. Podobnie w przypadku kabin prysznicowych - i one muszą być trwałe i łatwe w utrzymaniu. Na szczęście, nasze szkło hartowane to umożliwia. 

Ścianki działowe i biurowe

Szkło kiedyś stosowano rzadko w budownictwie. Było bowiem kruche i łamliwe. Obecnie jednak zostało wzmocnione i jest łatwo dostępne. Ścianki działowe i biurowe są praktyczne i wyglądają bardzo atrakcyjnie. Szkło może znacznie upiększyć wnętrze budynku. Może pełnić funkcję ozdobną i dekoracyjną biur oraz budynków użyteczności publicznej oraz atrakcyjnie dzielić przestrzeń.

Nowoczesne biura projektowane są zwykle tak, aby zapewnić maksimum światła, przestrzeni i świadomie ją powiększać. Dzięki temu wystrój biura jest przyjemniejszy, praktyczniejszy, a pracownikom w nich przebywającym zapewnia optymalne warunki do wydajnej pracy. Ścianki wykonane ze szkła to idealne rozwiązanie dla biur typu open space oraz oddzielanych pokojów pracowników. 

Nowoczesne projekty i wykonanie

Stawiamy na nowoczesność projektu i realizacji, aby nasi klienci czuli się w kreowanych przez nas przestrzeniach jak najlepiej. Nasze projekty to oszczędność czasu i kosztów, ponieważ zaraz po zaprojektowaniu przystępujemy do realizacji. W przypadku różnych firm i podziału na projekt i wykonanie, może dochodzić do niezrozumienia projektu, na czym cierpi klient i realizacja. 

Samodzielnie wykonujemy wszystkie etapy prac dla domu, biura, apartamentu, czy przestrzeni użyteczności publicznej. Nasze szkło hartowane to najnowocześniejsza jakość i wytrzymałość, a także pełna swoboda w projektowaniu, dzięki wielu możliwościom zastosowania. Zarówno ścianki stałe, przesuwne, czy składane - każdy projekt wykonujemy w najwyższej jakości!

Bezpośredni producent i montaż

Jesteśmy bezpośrednim producentem oraz wykonawcą wszystkich prac. Wiemy, jak kosztowne jest płacenie pośrednikom, którzy nic nie wnoszą do realizacji. Dlatego postawiliśmy w całości na własny zespół, dzięki czemu nasi klienci mogą szybciej cieszyć się efektem, a wszystkie ewentualne zmiany konsultować na bieżąco z jedną firmą. 

Nasze prace to kompleksowa usługa. Nie dopuszczamy w ten sposób do sytuacji, kiedy realizacja jest niezgodna z projektem czy występują problemy montażowe. U nas to niemożliwe - nad całością czuwa jeden zespół, doskonale znający projekt od momentu pojawienia się pomysłu, co pozwala na doskonały efekt realizacji. 

Opinie i cennik

Nasi klienci doceniają nas za kompleksowość usług. Projektujemy, wykonujemy oraz montujemy wszelkie elementy, dzięki czemu zarówno cena całej realizacji, jak i czas wykonania jest znacznie krótszy i pozwala na bieżąco wprowadzać ewentualne zmiany. Nie płacimy pośrednikom, co znacznie obniża koszt całej realizacji, a klient na każdym etapie projektu czy wykonania może wnosić uwagi. 

Wycena przygotowywana jest indywidualnie dla każdego klienta, w zależności od poziomu skomplikowania projektu, przez wykonanie i szybkość całych prac. Dzięki temu nasi klienci mają dostęp do poszczególnych elementów kosztorysu i mogą wybierać optymalne dla siebie rozwiązania, według własnych potrzeb i budżetu. 

Nasze realizacje - galeria zdjęć

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami ścianek. Zdjęcia naszych prac i kompleksowych realizacji znajda Państwo w galerii. W razie pytań służymy pomocą.

 

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz