kuchnia dom warszawa wnetrza wnetrza wnetrza zewnetrza wnetrza scianka wnetrza wnetrza wnetrza wnetrza wnetrza wnetrza wnetrza lazienka Szklo z nadrukiem
Zapraszamy do współpracy

 

Konstrukcje Szklane - Projektowanie i montaż GlassVision


Szkło to wdzięczny materiał wykończeniowy, coraz chętniej wybierany przez klientów indywidualnych, architektów i dekoratorów. Nic dziwnego ? doskonałe właściwości szkła sprawiają, że z jego powodzeniem realizuje się za jego pomocą najbardziej śmiałe projekty wnętrzarskie i budowlane.


W odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na wysokiej jakości konstrukcje szklane, przygotowaliśmy dla klientów Glass Vision kompleksową ofertę. Profesjonalnie projektujemy, solidnie wykonujemy i fachowo montujemy u klientów w Warszawie i okolicy wytrzymałe konstrukcje szklane, w tym zabudowy szklane i szkło we wnętrzach.

Szkło we wnętrzach

Szkło we wnętrzach nadaje im lekkości, optycznie je powiększa i podkreśla ich charakter. Korzystając z najwyższej jakości szkła wykonujemy konstrukcje szklane takie jak kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, drzwi szklane, blaty i półki szklane, lustra i nie tylko. Nieograniczone możliwości w obróbce szkła sprawiają, że jesteśmy w stanie podjąć się nawet najbardziej skomplikowanych projektów.


W ofercie innowacyjnych projektów, które realizujemy na zamówienie klientów są między innymi takie zabudowy szklane jak balustrady, daszki, okładziny ścian, ogrody zimowe, witryny, schody i podłogi oraz ścianki całoszklane. Wykonujemy je zarówno do domów i mieszkań prywatnych, biurowców, jak i obiektów użyteczności publicznej.

Zabudowy szklane

Wykonywane przez nas konstrukcje szklane cechują się wysoką wytrzymałością, starannym wykończeniem, odpornością na wysokie temperatury, łatwością czyszczenia i zdolnością do tłumienia dźwięków. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą konstrukcji szklanych, w tym szkła we wnętrzach i zabudów szklanych.

Nowość


PRIVA-LITE

Szkło z elektronicznie
sterowaną
przeziernością

Zobacz